درباره ما

از سال 1371

فروشگاه تویوتا کار از سال 1371 به عنوان نمایندگی مجاز شرکت تویوتا فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا تنها در زمینه فروش قطعات اصلی و جنیون تویوتا و لکسوس فعالیت داشته .

در دو دهه اخیر به دلیل تحریم ها و عملا خروج کمپانی تویوتا و لغو نمایندگی مجاز تویوتا و لکسوس به صورت مستقل اقدام به واردات و توزیع قطعات اصلی و جنیون تویوتا و لکسوس مینماید.

امروزه...

در حال حاضر شرکت تویوتا کار در زمینه خدمات فنی و تعمیرگاهی فعالیتی نداشته و تنها در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی تویوتا و لکسوس به صورت عمده و یا خرده فروشی فعالیت مینماید.

ویژگی های تویوتا کار

ماموریت ما

به دلیل محدود شدن فعالیت ما تنها در زمینه تامین قطعات و همچنین تنها در حیطه تویوتا و لکسوس و هزینه های اداری و پرسنلی کم قادر به تامین قطعات با نازلترین قیمت ها میباشد.

ارزش های ما

آنچه  از دیرباز در مجموعه تویوتا کار تا کنون مورد توجه بوده تامین قطعات اصلی تویوتا و لکسوس می باشد اگرچه در سال های اخیر با توجه به افزایش نرخ ارز تامین قطعات اصلی بسیار دشوارتر بوده و سودجویان نیز از این فرصت استفاده کرده و با توجه به قیمت بسیار پایین تر قطعات غیر اصلی اقدام به در دست گرفتن بازار قطعات شدند اما مشتریان وفادار تویوتا و لکسوس که از نظر شخصیتی همواره دنبال کیفیت و اصالت هستند همواره به این مجموعه وفادار مانده اند.

راه حل ما

راه حل ما در مجموعه تویوتا کار جهت تامین نظر مشتریان هم از نظر کیفی و هم از نظر اقتصادی تامین بعضی کالاهای مصرفی علاوه بر قطعات اصلی برخی قطعات با برند های استاندارد ساخت خود کشور ژاپن می باشد.

تیم عالی ما

آمار ما

مشتریان وفادار
+
مشتری راضی
+
برند استاندارد علاوه بر قطعات اصلی ساخت کشورهای ژاپن و تایوان و تایلند
سال تجربه
+